___________________________________________________________________

TENTO BLOG JE NEAKTIVNÍ. VEŠKERÝ OBSAH JE PŘESUNUT NA WEB


KDE SE MOMENTÁLNĚ NACHÁZÍ MÁ BLOGGERSKÁ PRÁCE.
__________________________________________________________________

Děkuji všem přátelům, spřáteleným blogům a fanouškům za jejich dlouhaletou podporu a přátelství. Nikdy na vás nezapomenu a moc pro mě znamenáte. Budu se na vás těšit na Lařině encyklopedii.

Honba za Thorovým kladivem?

19. července 2008 v 22:04 | Žanettka
Nejprve si musíme něco ujasnit - Lara Croft tu nikdy nebyla proto, aby zachraňovala svět. I když je pravda, že častokrát v jejích dobrodružstvích neměl svět ke skáze příliš daleko a Lara byla ta, kdo jeho zničení případně zachránil. Lara ale není superhrdina, je to archeoložka, Lara je vykradač hrobek a o tom to je.
Jenže Underworld dá světu i Laře jiné světlo. Jak jistě asi všichni víte, Lara se bude pokoušet vstoupit do podsvětí. Myslíte si, že tento úkon přečká lidstvo bez následků? V žádném případě. I když Lara Croft je uvědomělá toho, co dělá, že když do podsvětí opravdu vstoupí, může lidstvu přinést zkázu, přesto si jde tvrdohlavě za svým cílem.
Tomb Raider se vždycky nesl ve víru legend. Připomeňme si třeba legendu o bájné Atlantidě nebo o nepřekonatelném meči krále Artuše Excaliburu. Nyní se probádáme blíž a odhalíme tajemství Thorova kladiva, zbrani boha Thora, Severského boha hromu a běsnící síly. Podle legendy má Thorovo kladivo sílu roztříštit hory v údolí a zničit dokonce i boha. Až do nedávna existovalo kladivo pouze jako mýtus..
V ruinách kdesi ve Středozemním moři nalezne Lara důkaz Thorova kladiva a podsvětí. Jak nás asi nepřekvapí, touží rozplést hádanku této starověké síly, nekontrolovatelné síly, která by mohla zničit veškerou civilizaci...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama