___________________________________________________________________

TENTO BLOG JE NEAKTIVNÍ. VEŠKERÝ OBSAH JE PŘESUNUT NA WEB


KDE SE MOMENTÁLNĚ NACHÁZÍ MÁ BLOGGERSKÁ PRÁCE.
__________________________________________________________________

Děkuji všem přátelům, spřáteleným blogům a fanouškům za jejich dlouhaletou podporu a přátelství. Nikdy na vás nezapomenu a moc pro mě znamenáte. Budu se na vás těšit na Lařině encyklopedii.

Sbohem, Cornwalle!

20. července 2008 v 22:23 | Žanettka
První trailer nejspíš nedal mnohým Tombraiderovcům spát. V hlavě jim totiž zřejmě pobíhaly myšlenky o tom, co se vlastně s Lařiným sídlem stalo? Proč to byla právě Lara Croft, kdo ho odpálil? Odpověď na otázky jen těžko nalezneme. Musíme si je domyslet. Vyplavala na světlo boží informace o tom, že Lara Croft odpálila sídlo v Cornwallu proto, aby zahrála svou smrt. Aby si všichni, kdo by ji chtěli jakkoli pronásledovat mysleli, že je mrtvá. Uznejte, že logiku to má - nečetli jsme už snad tisíckrát, že lidkých nepřátel bude v Underworldu poskvornu? Že nás čekají převážně zvířecí a mýtické potvory? Uvidíme. Třeba Lara odpálila svůj zámek úplně z jiného důvodu (vždycky byla tak trochu šílená, připusťme si to). Ať už to bylo z jakýchkoli důvodů, je jasné, že do Cornwallu se asi nevrátíme. Slibovali v Underworldu Lařin dům. Jenže když ten v Cornwallu budou olizovat plameny, budeme se muset spokojit s tím, co je v Surrey. Nebo má naše hraběnka v rukávě další triumfy,v tomto případě další zámky? Nechme se překvapit. A pojďme si jen domýšlet události z Underworldu, na které bychom už teď, půl roku před vydáním hry chtěli dychtivě vědět odpovědi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fil Fil | Web | 3. října 2008 v 22:50 | Reagovat

Ale skutečně by mě míchlo, kdyby Lara odpálila sídlo v Surrey...to bych Crystalky asi už fakt zpřerážel..xD

2 Wampirella Wampirella | Web | 25. října 2008 v 20:05 | Reagovat

To by mě teda zajímalo, co to teda znamená! Takovej pěknej barákXD Ten bych nikdy nevyhodila. Dit tam měla hromadu starožitností-jak to jen mohla udělat?!?!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama