___________________________________________________________________

TENTO BLOG JE NEAKTIVNÍ. VEŠKERÝ OBSAH JE PŘESUNUT NA WEB


KDE SE MOMENTÁLNĚ NACHÁZÍ MÁ BLOGGERSKÁ PRÁCE.
__________________________________________________________________

Děkuji všem přátelům, spřáteleným blogům a fanouškům za jejich dlouhaletou podporu a přátelství. Nikdy na vás nezapomenu a moc pro mě znamenáte. Budu se na vás těšit na Lařině encyklopedii.

Známé postavy opět na scéně?

20. července 2008 v 14:09 | Žanettka
Do listopadu zbývá moře času. O tom, kdo se v novém pokračování objeví nebo neobjeví se prozatím jenom spekuluje, neboť tvůrci mají o tomto tématu přísný zákaz mluvit. Podle časopisu Next Level by se eventuelně mohlo objevit v novém pokračování několik známých hrdinů z předchozích dílů.. Koneckonců, Lara vstupuje do podsvětí, třeba neodhalí jen tajemství starodávné civilizace, ale i některého ze svých mrtvých (ne)přátel?
Snad úplně poprvé byla zveřejněna informace, že by se na scénu mohl vrátit starý známý Kurtis Trent. Tato spekulace nebyla potvrzená, ovšem setkání s ním je teoreticky možné, v Angel of Darkness nebylo ukázáno, zda Kurtis doopravdy zemřel.. Otázkou už jen zbývá, jak by ho přijali hráči. Upřímně si ale myslím, že by si Crystal Dynamics mohl odpustit dávat ho jako druhý herní charakter.
Bylo též zmíněno, že události v Underworldu budou navazovat na ty v Legend, Lara jde do podsvětí hlavně kvůli rodičům, setkání s její matkou, možná i otcem, je proto více než reálné. Mrtvý učitel Von Croy by se též mohl v příběhu objevit a zmínka padla i o Amandě Evert, která by neměla čekat v podsvětí, ale pronásledovat Laru. Kdoví, třeba se ty dvě ještě spřátelí, když se jim to nepodařilo v Legend. Třeba podsvětí získá o jednu duši navíc, pokud se zrádná Amanda bude plést Laře do cesty.. Doufejme, že některé ze zmíněných postav opravdu potkáme, setkání s nimi by mohlo být opravdu zajímavé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama