___________________________________________________________________

TENTO BLOG JE NEAKTIVNÍ. VEŠKERÝ OBSAH JE PŘESUNUT NA WEB


KDE SE MOMENTÁLNĚ NACHÁZÍ MÁ BLOGGERSKÁ PRÁCE.
__________________________________________________________________

Děkuji všem přátelům, spřáteleným blogům a fanouškům za jejich dlouhaletou podporu a přátelství. Nikdy na vás nezapomenu a moc pro mě znamenáte. Budu se na vás těšit na Lařině encyklopedii.

Srpen 2008

Vtipná bublina pro září 2008

31. srpna 2008 v 11:30 | Žanettka |  Vtipné bubliny
Vyrat vítěze pro tento měsíc bylo opravdu těžké. Všichni měli opravdu originální nápady, ale přeci jen jsem se rozhodla, že zvítězí Lufík. Moc vám všem děkuji za účast!

Odjíždím na internát..

31. srpna 2008 v 11:15 | Žanettka |  Novinky
Počínaje dneškem končí pro nás středoškoláky prázdniny a mně nezbývá nic jiného, než se sbalit a ve tři čtvrtě na čtyři odjet do Tábora na intr.. Pro blog to znamená, že zřejmě nebude už aktualizován denně, ale přístup k netu budu mít, možná každý den, takže sem určitě něco přidám, alespoň občas. Větší články budu ale zřejmě přidávat jen o víkendech, stejně jako screenshoty, protože na intru se opravdu hry nehrají =)
Doufám, že vás to nemrzí a budete sem stále chodit, neboť blog je tu dál.
Protože dnes je 31. srpna, vyhodnotím vtipnou bublinu a pozměním motto měsíce už dnes.
Zatím se mějte, a stále mě tak pilně navštěvujte!
Vaše Žanettka.

Cheaty

30. srpna 2008 v 10:58 | Žanettka
Cheaty v této hře jsou tak těžké, že ji raději dohrajete poctivě, věřte mi=)
Dokončit level: Se Shiftem krok dopředu, krok dozadu, třikrát se PŘESNĚ otočit doprava o 360 stupňů, skok dopředu.
Všechny zbraně: Se Shiftem krok dopředu, krok dozadu, třikrát se PŘESNĚ otočit doprava o 360 stupňů a skočit dozadu.
Nekonečná munice do všech zbraní: Dokončete hru, při opětovném hraní budete mít nekonečno nábojů.


Aktualizovaný download

29. srpna 2008 v 8:57 | Žanettka |  Novinky
Protože začátek školního roku se nezadržitelně blíží, aktualizovala jsem jeden download, který by se vám mohl hodit. Jde o popisky na sešity, které najdete v rubrice Download pod stejným článkem jako předtím. Přidala jsem pár popisků ze starších dílů TR, z TR Underworld a z filmového Tomb Raidera.

Nové parodické video

28. srpna 2008 v 22:02 | Žanettka |  Novinky
Nové parodické video a to přímo od Lufíka. Jistě se pobavíte, pokud se na něj nepodíváte, spácháte opravdový hřích =) Více v rubrice Něco o hře Tomb Raider, v Parodiích, v článku Parodická videa.

TR pexeso

28. srpna 2008 v 21:37 | Žanettka |  Download
Vyrobila jsem pro vás malý dárek, pokud si rádi procvičujete paměť, pak vám hru pexeso doporučuji. Nyní máte možnost zahrát si s naší oblíbenou Larou. Příjemnou zábavu.


Figurky Lary z TR II

26. srpna 2008 v 17:25 | Žanettka
Pěkná figurka Lary v neoprénu, ,,pod vodou", v balení s prostředím, žralokem a zbraněmi, je dostupná na delta-shop.cz. Vysoká 150 mm, výrobcem je Playmates Toys& Eidos, za 675 Kč. Tuto figurku jsem ale před dvěma lety objednávala a dodnes mi nepřišla, jen mi napsali e-mail, že zboží bohužel není momentálně dostupné... No, zkuste to sami... =)

Další pěkná figurka z Dagger of Xian, zřejmě z Benátek. Je zajímavá, protože sedí na motocyklu. V balení figurka Lary, motocykl, exteriér a zbraně. Ze série figurek Playmates Toys& Eidos, proto je vysoká 15 cm. V ČR jste mohli objednat na delta-shop.cz za 675 Kč, bohužel, ale zboží již došlo =(.

Pěkná figurka Lary lezící na skalce. Výhodná koupě, dostanete zdarma Yetiho v balení =). Od Playmates Toys& Eidos, výška 15 cm. V balení Lara, Yeti, prostředí, zbraně a provaz ke skalce. Tato figurka bohužel není dostupná v České republice.

Designové moc povedená figurka Lary v neoprénu. Též od Playmates Toys& Eidos, dostupná byla delta-shop.cz za 862 Kč, bohužel ale zboží už je dost staré a rozprodané, takže už ji nejspíš neseženete (snad jen na internetových aukcích). Vyšší než předchozí, zřejmě 220 mm, ale to nevím jistě. Každopádně v balení najdete Laru, harpunu, pistole a dioráma.

Série figurek z TR II z Atlas scene. Malé, patnácticentimetrové figurky, jejichž cena se ve Francii pohybuje v přepočtu okolo 65 Kč. Tentokrát tu máme opravdu krásné figurky. Poznáváte pozice z některých známých wallpaperů? Opravdu věčná škoda, že série Atlas scene není u nás dostupná! I když jsou tyto figurky trošku "odfláknuté", prostě mají něco do sebe.

Ani nevím, zda tohle vůbec do tohoto článku patří :-) Jen se na ty dvě malé Larušky podívejte. Jsou to nejspíš jakési srandičky jen na okrasu. Ale jsou kouzelné =) Bohužel vám neřeknu cenu. A velikost? No, zřejmě miniaturní =D

Namixuj Laře kostým

26. srpna 2008 v 17:00 | Žanettka
Našla jsem další zajímavou hru, je možná až trochu erotická, takže nehrát, komu nebylo ještě 18 =D Najdete plno zajímavých outfitů a druhů zbraní. Dají se tu vyrobit vážně zajímavé kreace! Určitě si pohrajete.

Vyrob si Laru Croft!

26. srpna 2008 v 16:50 | Žanettka |  Něco o Laře Croft
Našla jsem internetový odkaz, kde si můžete stáhnout různé vystřihovánky Lary. Jsou zde i návody, proto budete mít práci zjednodušenou. Vypadají dost zajímavě a hlavně jako by z oka vypadly hře. A navíc, pokud se je budete pokoušet udělat všechny, máte práce tak na rok... Je jich tam asi sto. Jinak, doporučuji.


V pravém menu si vždy vyberte díl, ze kterého si přejete vystřihovánku. Najedou vám ta témata a vy vyberte jen to, které se vám líbí a klikněte na download. Musíte mít ale ve svém počítači Adobe Reader, protože zazipované soubory jsou v typu .pdf.

Hodně štěstí!


Nové gameplay video

26. srpna 2008 v 16:19 | Žanettka |  Novinky
Než vyjde celá hra, zřejmě už budeme vědět, jak ji celou projít.. Bylo totiž vydáno další game play video, které najdete v rubrice Tomb Raider VIII.