___________________________________________________________________

TENTO BLOG JE NEAKTIVNÍ. VEŠKERÝ OBSAH JE PŘESUNUT NA WEB


KDE SE MOMENTÁLNĚ NACHÁZÍ MÁ BLOGGERSKÁ PRÁCE.
__________________________________________________________________

Děkuji všem přátelům, spřáteleným blogům a fanouškům za jejich dlouhaletou podporu a přátelství. Nikdy na vás nezapomenu a moc pro mě znamenáte. Budu se na vás těšit na Lařině encyklopedii.

Peru - Return to Paraíso

28. února 2009 v 16:06 | Žanettka
Peru - Return to Paraíso
(Peru - Návrat do Paraíso)
Zlatých odměn: 1, Stříbrných odměn: 2, Bronzových odměn: 8

Až se rozutečou všichni vesničané, běžte hned ke slaměnému panákovi a vyzkoušejte si na něm Lařiny bojové schopnosti. Poté běžte směrem vpravo od panáka a za domem vyskočte na výstupek, z něj na střechu chaloupky a s pomocí háku se přes lampu zhoupněte na střechu protějšího baráčku. Odsud rovně dolů, kde najdete první bronzovou odměnu. Pak si přisuňte ke dveřím bednu, vylezte na ni, přeskočte dveře a vběhněte do městské brány, kde na vás už čeká Anya. Po skončení videa na vás zaútočí vojáci. Až zabijete prvních pět, vyběhnou další tři ze dveří po levé straně. Až je zlikvidujete, nakonec zastřelte chlapa s brokovnicí, který na vás čeká na balkoně. Běžte ke dveřím ze kterých vyběhli tři vojáci a u těch levých najdete druhou bronzovou odměnu. Běžte ke schodišti a po jeho pravé straně vyskočte na obchůdek a z něj na plošinu. Přeskákejte přes tři tyče a seberte třetí bronzovou odměnu. Nyní se můžete svézt po kabelu zpět dolů a pokračovat dál. Vylezte na stožár po levé straně schodiště a z něj na balkon. Zde rozkopněte dveře od místnosti a najdete první stříbrnou odměnu. Hákem se zhoupněte na druhý balkon a běžte do místnosti, kde na vás čeká chlap s brokovnicí. Na stolku posbírejte granáty a rozkopněte dveře. Buďte vděční za checkpoint, protože tady vás čeká velká přestřelka. Jak na ni: seskočte dolů a postřílejte prvních pět vojáků na zemi i na střechách domů. Běžte dál a zlikvidujte dalších pět, která na vás číhají mezi domy a na střechách. Až přijede auto se samopalem, sestřelte kontejner nad ním. Pak zastřelte vojáky u motorky. Ale střílejte z dálky a zatím se k motorce nepřibližujte. Až budou všichni vojáci spinkat (jak jinak to napsat??), vraťte se k místu se sudy a stánkem. Proběhněte kolem sudů mezi domy a zde najdete čtvrtou bronzovou odměnu. Nyní k motorce (asi tušíte, co bude následovat...) Zde neexistuje návod, jen vám dám pár dobrých rad:
1) Pravidelně si doplňujte zdraví a sbírejte lékárničky
2) Když po vás jde moc nepřátel, hodně kličkujte (ale zase nemusíte bourat do skal, jo)
3) Najíždějte na výstupky - z výšky bude mít Lara lepší úhel pro střílení a nebude tak na ráně
4) Na most vjeďte plnou rychlostí, jinak se vám nepodaří přeskočit díru
5) Až dorazíte ke kamionům, následujte ten vlevo - bedny padající z pravého tak Laře neublíží
6) Až začnou padat bedny i z levého kamionu, střílejte na ně
7) Až sestřelíte dva vojáky na kamionu, vjeďte na kamion, kde následuje video
Až si prohlédnete velké množství videí, které následuje, ocitnete se s copatou Larou kdesi v minulosti jejích teenagerovských let. Dejte se tedy rovně. Nezapomeňte, že v této části hry můžete kdykoliv použít světlice (stiskem stejného tlačítka, jakým použijete granáty - obvykle je to klávesa s písmenem K). Sjeďte dolů, až narazíte na díru v zemi, přeručkujte tyčí nahoře. Jděte dál, až zapadá cesta kameny, o kus se vraťte a dejte se uličkou ukrytou po levé straně zdi. Narazíte na mrtvou Sarah. Použijte krabici a posuňte ji pod tyč, kterou aktivujete spínačem v zemi. Z tyče na římsu naproti. Z ní doprava, kde najdete pátou bronzovou odměnu. Přes římsu přeručkujte na druhou stranu a jděte dál. Dorazíte k Lařinu příteli Kentovi, který je zabřený z druhé strany za mříží. Odvalte kouli ze spínače a dostaňte se na provaz, z něj na plošinu a dolů. Následuje video. Až se na obrazovce objeví modrá ikona, rychle utíkejte pryč. Když to stihnete, pavouk narazí do zdi a - no prostě bude mrtvý. Vylezte vlevo na plošinu a odvalte kouli dolů, kde ji odvalte na spínač, čímž si zpřístupníte tyče. Až na ně budete chtít skočit, kamera vás zavede k Amandě. Z provazu skočte naproti a vpravo najdete šestou bronzovou odměnu. Běžte dál, nakonec přeručkujte nad propastí a vběhněte do videa, ve kterém se dozvíte, jak to vlastně tenkrát bylo. Až budete znovu moci ovládat Laru, rozstřílejte nejprve všechny dřeveně bedny v dohledu, protože v jedné z nich se ukrývá sedmá bronzová odměna. Jděte směrem k vodě a v dřevěné konstrukci ještě najdete osmou bronzovou odměnu. Skočte do vody a plavte dolů. Plavte dál. Pokaždé, když proplavete malým tunelem, vyplavte nahoru a nechte Laru pořádně nadechnout. Až doplavete ke čtyřem modrým spínačům, co nejrychleji za všechny zatáhněte. Nasleduje video. Po jeho skončení v jednom z výklenků místnosti najdete druhou stříbrnou odměnu. Dejte se dírou ve zdi a následuje další video. Jděte dál. Vlevo přeskákejte přes římsy a přeneste se hákem, až narazíte do dalšího videa, tentokrát ovládaného šipkami. V místnosti dovalte první kouli na spínač, za kterým svítí světlo. Následuje krátká videoukázka. Běžte k velké díře, kde jste mačkali šipky a vpravo nahoře na zdi strhněte háčkem sloup s druhou koulí. Tu dovalte na spínač s dalším světlem. Běžte nahoru po odhaleném žebříku. Až narazíte na překážku, na římsu vlevo, nahoru a zpět na žebřík vpravo a až nahoru. Sundejte dolů třetí kouli.
Slezte dolů a kouli dovalte na poslední spínač. Nýsledují dvě videa. Dejte se nahoru po nově odhaleném žebříku a následuje video, ve kterém Lara získá druhou část meče. Po jeho skončení se musíte dostat zpět k Anyinu džípu. Vyskákejte po římsách vpravo, na žebřík, nahoru, vlevo, přeskočte na plošinu a na dlouhou římsu na stěně. Dostaňte se až k provazu, z něhož skočte na protější stěnu. Lara se zachytí za římsu. Přeručkujte po ní vlevo až do výklenku s další koulí, kterou pošlete dolů k ostatním. Běžte zpět ke koulím. Když čtvrtou kouli dovalíte na jeden ze spínačů, na kterém už jedna koule je, odhalíte zlatou odměnu (dobře, je to ten prostřední =P). Běžte zpět na provaz a tentokrát na plošinu mírně vpravo. Přeskočte na další a sjeďte po skluzavce. Zlikvidujte vojáky. Běžte dál a postřílejte další vojýky. Dojdete zpět na místo, kde Lara vypustila čtyřmi spínači vodu. Jenže teď jsou zde vojáci. Vylezte na provaz a do výklenku. Běžte dál, cestou zastřelte ještě dva vojáky a po dalším provaze nahoru. Zde následuje další přestřelka a po ní video, ve kterém se dozvíte, kam se podíváte v další misi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wilora Wilora | Web | 28. února 2009 v 18:55 | Reagovat

Krásný vzhled blogu :)

Bobře jsi to napsala :)

2 Žanettka Žanettka | 28. února 2009 v 18:58 | Reagovat

Wilora: Díky=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama