___________________________________________________________________

TENTO BLOG JE NEAKTIVNÍ. VEŠKERÝ OBSAH JE PŘESUNUT NA WEB


KDE SE MOMENTÁLNĚ NACHÁZÍ MÁ BLOGGERSKÁ PRÁCE.
__________________________________________________________________

Děkuji všem přátelům, spřáteleným blogům a fanouškům za jejich dlouhaletou podporu a přátelství. Nikdy na vás nezapomenu a moc pro mě znamenáte. Budu se na vás těšit na Lařině encyklopedii.

Březen 2009

PŘESTAŇTE S TĚMI ŘETĚZÁKY!!!!!!!!

31. března 2009 v 12:36 | Žanettka |  Novinky
O tomhle jsem tu psala už jednou. Tohle je vzkaz konkrétně pro: Emingose, Wiloru a Lucíka.
Jsem opravdu naštvaná. Ty vaše řetězáky mě opravdu štvou! Mluvím o tom, ve kterém píšete, jak je můj blog úžasný. Je to sice fajn, ale když to najdu 3x pod jedním článkem, tak už mě to vážně štve! Nevím, co jste si to zase vymysleli s těmi trapnými řetězáky! Jsem opravdu naštvaná!
Takže: Všechny tyhle komentáře smažu. Vaše řetězáky dál posílat nebudu. Jestli jste mě vy dotyční chtěli naštvat, tak se vám to povedlo. A jestli mi ho ještě někdo někdy pošle, okamžitě ho mažu ze svých spřátelených blogů!!!!!!!!!

Vyhodnocení bude v pátek

30. března 2009 v 14:08 | Žanettka |  Novinky
Jak se to stalo nevím, ale najednou tu máme konec měsíce a já na to úplně zapomněla. S koncem měsíce na tento blog přichází samozřejmě vyhodnocení Vtipné bubliny, Hádanky a změna motta. Omluvte mě prosím, ale o víkendu fakt nebyl čas. Ale nebojte se, diplomků za vtipné bubliny či hádanky a motta pro nadcházející měsíc se dočkáte tento pátek=)
Doufám, že jste si březen užili a že se těšíte na duben nejen na tomto blogu. A mimochodem, prožijte krásného Apríla! ;)

Další krásné překvápko od Lucika

29. března 2009 v 15:30 | Žanettka |  Od vás
Na Lucčiných spřátelených blozích se to nejspíš jen hemží krásnými obrázky, diplomy a animacemi, kterými se rozhodla je obdarovávat=) Protože tam patřím také, i já dostala takovou maličkost. Takže Luci, moc ti děkuju!
Děkuji, je to krásné!

Žanettka rádio u Emingose na blogu

27. března 2009 v 20:42 | Žanettka |  Od vás
Kdo patří k SB Emingose má nesmírné štěstí. Jeho dobrosrdečnost dosáhla tak daleko, že byl ochotný jednu dobu dát na blog každý den jinou píseň pro každé své SB. Den 25.3. byl můj=) Hrál se Bryan Adams a jeho píseň Here I Am (známá z filmu Spirit divoký hřebec), moje nejoblíbenější od Adamse=) Takže, Emingosi, moc ti děkuju! Jsi fakt super SBčko;)
Díky moc, takový dárek mi ještě žádné SB nedalo=)

Přidána diskuze

27. března 2009 v 20:37 | Žanettka |  Novinky
Nejspíš jste v posledních minutách zabrouzdali na zandalara a polekali jste se, protože nemáte ani pnětí, co že je to tu za články. Jsou to jednotlivé odkazy na Diskuzi, kterou jsem vytvořila i jako samostatnou rubriku. Zde budete moci diskutovat o jednotlivých dílech TR a případně navrhnout nějaká nová témata. Diskuzi jsem také dala do rozcestníků jednotlivých dílů TR.
Už teď se na všechny vaše zážitky ze hry a všechno to diskutování těším!;)

Diskuze

27. března 2009 v 20:32 | Žanettka |  Diskuze
Chcete se o své názory a dojmy z hraní hry Tomb Raider podělit s ostatními? Máte nějaké skvělé typy, zjistili jste něco, co stojí za to nebo se chcete jen vypsat ze svých pocitů? Tak proto je tady Diskuze! Pište a diskutujte o stošest!=)
Herní série:


Máte nápady na další témata? Sem s nimi! Pište do Komentářů, co mám ještě přidat!

Tomb Raider VIII

27. března 2009 v 20:20 | Žanettka
Návrat Lary Croft v Underworldu byl více než velkolepý. Všichni ihned považovali tento díl za nejlepší, ať už díky skvělému a originálnímu příběhu, nádherné grafice či dokonalému Motion Capturingu. Většina z nás nemohla dospat Demo verze a ještě větší většina přešlapovala u obchodů počitačových her v den vydání už od rána. Chvíli to s naší Larou vypadalo bledě. Co myslíte? Bude Underworld námětem na další film s Larou Croft? A jak naše milá archeoložka doplatí na hospodářskou krizi? Chcete další díl, nebo byste sérii už raději uzvařeli? Nevím jak vy, ale já teda další rozhodně chci...

Tomb Raider Anniversary

27. března 2009 v 20:15 | Žanettka
Měl to být dárek pro všechny Lařiny fanoušky k jejímu desátému výročí existence. Faktem je, že většinu hráčů potěšil, ať už starých zarputilců série Tomb Raider či nováčky, kteří si s Larou zahráli premiérově. Přesto se ale najdou tací, kteří v ní našli chyby. Třeba jim vadí ohraný příběh. Anniversary ale nabízí mnohá plus. Jaké klady a zápory v ní vidíte vy? Co říkáte na nový look Amandy a dalších známých postav? Potěšily, nebo zklamaly vaše očekávání?

Tomb Raider VII

27. března 2009 v 20:11 | Žanettka
To, že předání hry výrobcům z Crystal Dynamics znamenalo pro Laru Croft a sérii Tomb Raider radikální změnu tu už psát opravdu nemusím. Můžete patřit buď do skupiny, která hraje jen hry od Crystalů. Nebo můžete být zatánci Core Designů. Anebo se vám líbí obojí. Tak kam patříte? Má podle vás Legend nějaké chyby? Co se vám na ní líbí? Co naopak odsuzujete? Co Lařin vzhled, berete ho?

Tomb Raider Action Adventure

27. března 2009 v 20:07 | Žanettka
Tohle dobrodružství si s Larou Croft může projít každý, kdo vlastní DVD rekordér. Nepřipadá vám hloupé dělat hru z něčeho, co už jsme jenou hráli na počítači? Nebo se vám naopak líbí, že si k té hře můžete pohodlně sednout a ovládat ji pouhými pěti čudlíky na dálkovém ovládání? Proč si myslíte, že ta hra vůbec vznikla? A víte vůbec, že existuje?