___________________________________________________________________

TENTO BLOG JE NEAKTIVNÍ. VEŠKERÝ OBSAH JE PŘESUNUT NA WEB


KDE SE MOMENTÁLNĚ NACHÁZÍ MÁ BLOGGERSKÁ PRÁCE.
__________________________________________________________________

Děkuji všem přátelům, spřáteleným blogům a fanouškům za jejich dlouhaletou podporu a přátelství. Nikdy na vás nezapomenu a moc pro mě znamenáte. Budu se na vás těšit na Lařině encyklopedii.

Červen 2009

Nestíhám=(

30. června 2009 v 21:56 | Žanettka |  Novinky
Moc se omlouvám, že zde nic nepřibylo (krom článku s prázdninami, že...). Na dnešek jsem měla dva plány a to vyhodnotit Vtipnou bublinu a (bohužel opožděně) vyhodnotit také Vědomostní soutěž, kterou jsem měla vyhodnotit už v pátek 19.6. Bohužel jsem ale ten den měla tolik práce, že mi to prostě úplně vyplulo z hlavy=( A dnes jsem měla nabitý den, tak mi to prosím odpusťte. Zítra vám to vynahradím.

Žanett

P.S. Já vím, že se hrozně vymlouvám=)

Vítejte, prázdniny!

30. června 2009 v 10:23 | Žanettka |  Novinky
Dnes je 30. června. Nejen, že to znamená měsíční vyhodnocování blogu, ale počínaje dneškem (nebo možná zítřkem?) Je to jedno, prostě chvílí, kdy přijdete domů s vysvědčením pro vás začínají prázdniny! A já vám přeji, aby se vám dařilo a abyste si je krásně užili! Třeba já jsem nesehnala brigádu, což mě dost mrzí... Nojo, hospodářská krize=( Ale o to víc budu pracovat na blogu. Hodlám také navštívit tatínka a jet s ním na dovolenou, takže tu občas také nebudu a budu si užívat prázdniny=)
Takže přeju vám i vašim blogům, ať se jim daří! Užijte si prázdnin a koho z vás potkala ta nepříjemnost s vylitými řekami a povodněmi, opravdu moc, moc, moc vám držím palečky, ať se nic nestane vám ani nikomu z vašich blízkých a ať je to rychle pryč! Voda je holt nevyzpytatelný živel...

Vaše Žanett

P.S. Kampak se chystáte na prázdiny vy? K moři? Nebo si jen tak vyjedete? Napište do komentářů!;)

Krásný wall Thory!

29. června 2009 v 17:28 | Žanettka |  Novinky
Neodolala jsem a dala jsem do Thořiny galerie další krásný wallpaper z její tvorby. Ani jsem se jí nezeptala, tak snad jí to nevadí;-) Tenhle mě totiž opravdu okouzlil...

Diplom za Vtipnou bublinu od Black-Sun!

29. června 2009 v 17:16 | Žanettka |  Diplomy a ocenění
Z Žanettky se asi stane komik! Vyhrála jsem soutěž Vtipná bublina na blogu Black-Sun! Získala jsem první místo! Děkuji, Black-Sun, udělalo mi to nesmírnou radost!!

Onen komentář:
A diplom:
Opravdu moc, moc děkuji!!!

Další nové screenshoty

29. června 2009 v 14:24 | Žanettka |  Novinky
Nafotila jsem nové screenshoty z TR II, tentokrát se podíváme k Laře domů do Surrey. Prohlédnout si je můžete zde.

Žanettka a výlet do Anglie

28. června 2009 v 18:39 | Žanettka |  Něco o mně
Takže... Slíbila jsem vám nějaké fotky z mého výletu do Anglie. Dohromady jsem nafotila asi 350 fotek, ale dávat je sem všechny, to by bylo trošku unavující jak pro mě, tak asi i pro vás, proto jsem se rozhodla dát vám sem jen pár pěkných fotek.
Jinak, do Anglie se jelo zhruba 22 hodin, zpátky snad ještě déle=( Cesta byla příšerná, v autobuse jsem absolutně nemohla spát. Když jsme ale dorazili, bylo to super=) Hlavně to byla školní akce, takže cílem této cesty bylo poznávat britské knihovny. Ty jsem sice fotila, ale dávat vám je sem nebudu, protože pro vás to asi nebude nic zajímavého. Dávám sem fotky, které by se vám mohly líbit o něco víc, než ty, na kterých jsou regály s knihami=P

Teď už se ale posaďte, výlet do rodné země Lary Croft začíná...

Jsem zpět!

28. června 2009 v 10:08 | Žanettka |  Novinky
Tak lidičky, jsem zpátky z Anglie! Žanettka se včera odpoledne do České republiky vrátila unavená a zmožená, ale přesto nesmírně šťastná! Bylo to opravdu super, vůbec nevím, čeho jsem se bála! Bylo to krásné a vůbec se mi nechtělo domů! To mi věřte. Navíc jsme měli mooooc pěknýho řidiče autobusu;-)
Navíc mi tímto dnem začínají prázdniny, takže se můžete těšit na hafec nových článků!

P.S. Slíbila jsem vám nějaké fotky z Anglie, takže se na ně těšte, mám je pro vás;-) Během dne je sem dám.

Vaše šťastná, poangličtěná a panem řidičem okouzlená Žanettka!

Odjíždím

19. června 2009 v 20:10 | Žanettka |  Novinky
Představte si, počínaje zítřkem mi začnou prázdniny. Naše škola skončila o dva týdny dřív;-) Proto vám ale nepíšu. V neděli 21. 6. totiž jedu do Anglie, takže tu do další neděle nebudu. Vracím se 27. 6. v noci, takže si myslím, že dřív, než v následující pondělí tu nové články nenajdete... Tak mi držte palce, ať se mi tam líbí a ať se vám v pořádku vrátím - mám z toho výletu kapku strach.
Zatím se tu mějte!

Vaše Žanett

Diplom za bleskovku od Lucíka!

15. června 2009 v 20:19 | Žanettka |  Diplomy a ocenění
Konečně jsem také jednou uhádla nějakou bleskovku na blogu Lucíka=). A dostala jsem za to opravdu originální diplom - s Amandou a voňavkami=) Moc děkuji, Amanda se mi na tomhle obrázku opravdu moc líbí!
Ještě jednou opravdu mooooc děkuji!!!Nový wall Thory

13. června 2009 v 19:28 | Žanettka |  Novinky
Tenhle krásný wallpaper z Thořiny výrobny jste již určitě viděli. Mně ale učaroval natolik, že jsem ho sem prostě dát musela. Vždyť je to obrázek z mého nejoblíbenějšího TR a to Dagger of Xian...
Všechny Thořiny wallpapery najdete tady.