___________________________________________________________________

TENTO BLOG JE NEAKTIVNÍ. VEŠKERÝ OBSAH JE PŘESUNUT NA WEB


KDE SE MOMENTÁLNĚ NACHÁZÍ MÁ BLOGGERSKÁ PRÁCE.
__________________________________________________________________

Děkuji všem přátelům, spřáteleným blogům a fanouškům za jejich dlouhaletou podporu a přátelství. Nikdy na vás nezapomenu a moc pro mě znamenáte. Budu se na vás těšit na Lařině encyklopedii.

Červenec 2009

Kapitola 4: Cornwall

31. července 2009 v 23:47 | Žanettka
Ocitly jsme se v krásné zahradě. Tak trošku mi připomínala mé představy o nebeském Edenu - byla tu zelená tráva a krásné, zdravé stromy. V pozadí u zámku jsem spatřila stáje a vzpomněla jsem si, že se Lara ráda projíždí na koni. Možná někdy najdu odvahu k tomu, abych se zeptala, zda mi ho půjčí…
O kousek dál, blíže k zámku, se rozprostíraly krásné zahrádky, takové, jaké vídáte v pohádkách - když se na ně podíváte shora, uvidíte je rozprostírat se v krásné obrazce. Tyhle sestávaly z krásných, přepychových keřů zastřihávaných do nejmenšího milimetru. Napadlo mě, že Lařin zahradník je asi velký perfekcionista. Anebo je perfekcionistka Lara. Pak už musí být perfekcionista i zahradník, pokud chce pracovat pro ni. Přišlo mi to jako logičtější řešení.
Nechaly jsme vrtulník daleko za sebou. Ten se po chvíli vznesl a odlétl kdoví kam. My vstoupily do honosné haly Croftova sídla. A já nestačila valit oči.

Kapitola 3: Earl Grey

31. července 2009 v 23:46 | Žanettka
Byla jsem sbalená už alespoň dvě hodiny předtím, než jsme měly odletět, takže jsem si jen zkontrolovala, zda mám všechno, co budu potřebovat. Stejně jsem věděla, že je to bezvýznamné, protože já vždycky, když někam cestuji, vzpomenu si až na místě, že něco nemám. Upřímně jsem doufala, že tentokrát se mi to nestane. Kdybych totiž zapomněla své poznámky s překlady či dohady, byl by to asi docela průšvih a já bych bez nich Lady Croft nebyla moc platná. V 18:00 tedy u mě znovu zazvonila Lara. Tentokrát ale měla u sebe limuzínu s velice sympatickým šoférem, který mi naskládal tašky s věcmi do kufru auta (ještě, že je ten kufr tak velký, říkala jsem si). O několik minut později jsme si to svištěli Prahou až na Ruzyni a v 19:00 vylétlo z letiště Lařino soukromé luxusní letadlo. Cesta měla trvat dvě hodiny. Sdílela jsem kabinu s Larou, řekla, že když poletíme spolu, alespoň se lépe poznáme. Souhlasila jsem. Navíc, kabina byla útulná. Zařízená ve stylu třicátých let, plná knih a časopisů s názvem Adventurer (myslím, že do češtiny by se to dalo přeložit jako Dobrodruh), který Lara čte moc ráda, a z okénka byl báječný výhled na nebe.

Rozhodla jsem se, že vzhled blogu po měsíci měnit nebudu

31. července 2009 v 16:25 | Žanettka |  Novinky
Tak, na základě vašich reakcí jsem se rozhodla, že měnit vzhled blogu po měsících by asi doopravdy byla pěkná blbost. Nejen, že když byste se rozkoukali z jednoho vzhledu, už by tu byl jiný, ale taky by to pro mě asi bylo moc pracné. Osobně si myslím, že bych to zvládla, ale pravda je, že čím méně práce, tím více času zbyde na další práci ;) Takže vzhled blogu budu měnit tak často, jako jsem ho měnila dosud, na tom se nic nezmění.
Díky za vaše názory, moc jste mi pomohli.


Magazín už dorazil i na zandalaru!

31. července 2009 v 0:09 | Žanettka |  Novinky
Opravdu, už nejméně půl roku mě hryže jeden skvělý nápad. Jenže jsem pořád přemýšlela nad tím, jak ho vlastně zrealizovat, aby mě to moc časově nevytížilo a aby to bylo alespoň trošku originální. Takže: na tomto blogu budete pravidelně potkávat Tomb Raider magazín.
Máte radost, nebo se děsíte? =D Upřímně, doufám v to první, protože si s tím budu dávat opravdu velkou práci...
Kdy? Od září 2009.
Jak často? Každý čtvrt roku (tedy každé 3 měsíce). Je to z toho důvodu, že magazín se bude dělat celý dost náročně, jsem na to sama a také, abych stihla zaplnit rubriky.
Kolik bude čísel? To se zatím neví. Podle toho, jak mě to bude bavit a jak se vám to bude líbit. Snad hodně;)
Souhlasíte? Budu ráda, když předtím, než utečete z tohoto blogu (protože co jsem to zase jednou vymyslela) mi napíšete názor do komentářů...
Předem díky za vaše reakce!;)


Záhady, legendy a mysticizmus - Rozcestník

30. července 2009 v 23:08 | Žanettka |  Záhady, legendy a mysticizmus
Ve hře Tomb Raider prozkoumáváme nejrůznější místa, Lara objevila už několik míst, o nichž se ve skutečnosti jen dohaduje. A přiznejme si, Tomb Raider je tak trošku fantasy - to, co se stalo v TR se nikdy vlastně ani neudálo. A o místech, která Lara objevila, se spekuluje o jejich existenci. Je to směska mýtů, povídaček a mystiky. Ale upřímně, přesně to dělá hru tak dokonalou, jak je, no ne? Pojďme se podívat hlouběji do všech těch legend a archeologických spekulací...


Ikonka od Kalak

30. července 2009 v 22:40 | Žanettka |  Od vás
Kalak vyrobila všem svým SB moc krásné ikonky. Moc jí obdivuju, protože jí to muselo dát ohromnou práci, protože má asi 40 spřátelených blogů. Takže moc děkuji za ikonku i za trpělivost, kterou sis s tím dala!;)


Nová rubrika!

30. července 2009 v 21:43 | Žanettka |  Novinky
Jak jste si již mohli všimnout, pokud jste se dívali do menu, přibyla nám tu rubrika Záhady, legendy a mysticizmus. Co v ní najdete, je asi jasné - všechna bájná či opravdická místa, o kterých se diskutuje a zda vůbec existují a co je na nich pravdy... Zkrátka takový seznam bájných míst (na kterých je také naše milovaná hra Tomb Raider založená) a abyste se také dozvěděli něco o nich=) Tak doufám, že ji budete alespoň trošičku sledovat.
Momentálně v rubrice nenajdete vůbec nic, každopádně rozcestník se pokusím udělat ještě dnes, nejpozději zítra. První článek do této rubriky se pokusím napsat v neděli.


V XNA budu pokračovat zítra...

30. července 2009 v 21:40 | Žanettka |  Novinky
Opravdu se moc omlouvám, že jsem neudělala další dva zájemce v XNA Lara, ale ofakt to teď nestíhám. Navíc se mi zdá, že polovinu z těch návštěvníků, co se přihlásili, to udělali jen z legrace, proto jsem se rozhodla, že nejdříve dodělám SBčka a potom udělám ty ostatní. Opravdu je mi to líto, ale přihlásilo se vás prostě moc. Zdá se mi, že když něco takového nabídnu, tak se jen hrnete, ale když se snažím napsat nějaký kvalitní článek, tak ani nepíšete moc komentářů, což mě docela mrzí.
No, já jen tak, abyste věděli, že nejsem stroj a že si od toho taky musím chvíli odpočinout. Tak se prosím nezlobte.


Ikonka od Larušky za spřátelení

30. července 2009 v 14:29 | Žanettka |  Diplomy a ocenění
Od Larušky jsem dostala krásnou ikonku za spřátelení. Díky=) A určitě se na její blog nezapomeňte podívat!


Diplom za Vtipnou bublinu od Kalak

29. července 2009 v 22:45 | Žanettka |  Diplomy a ocenění
U Kalak jsem se odpoledne zúčastnila soutěže o nejvtipnější komentář a už jsou výsledky=) Vyhrála jsem třetí místo! Díky moc, Kalak.

Zde je můj komentář:A tady je diplomek:


Ještě jednou děkuji!