___________________________________________________________________

TENTO BLOG JE NEAKTIVNÍ. VEŠKERÝ OBSAH JE PŘESUNUT NA WEB


KDE SE MOMENTÁLNĚ NACHÁZÍ MÁ BLOGGERSKÁ PRÁCE.
__________________________________________________________________

Děkuji všem přátelům, spřáteleným blogům a fanouškům za jejich dlouhaletou podporu a přátelství. Nikdy na vás nezapomenu a moc pro mě znamenáte. Budu se na vás těšit na Lařině encyklopedii.

Září 2009

Legacy Christmas - Tipy a triky

28. září 2009 v 14:42 | Žanettka
V tomto článku budete jen marně hledat nějaký návod typu: "skočte doprava dřív, než se vám zavřou dveře". Ne. Kouzlo téhle hry je v tom, že vaše radost bude dvakrát (ne-li třikrát) tak velká až ji dohrajete, než kdybyste ji dohráli s návodem. Ale nebojte, nenechám vás tak úplně na holičkách. Mám pro vás pár malých, důvtipných rad:
  • Postav je ve hře ohromné množství, avšak nehledej u nich rady, jsou tu jen proto, že je Lara pozvala a aby se pobavily.
  • Ne se vším, s čím se dá ve hře pohybovat, musíte hýbat.
  • Pokud se ztratíš, hledej pomoc u stolů s vánočními stromky.
  • Lidé ti tady moc neporadí, avšak někdy musíš navštívit jejich sněhové protějšky nacházející se na zahradě.
  • I když screenshoty vypadají lákavě, nehledej u nich radu v postupu ve hře - jsou foceny tak, abys z nich nemohl poznat, jak ve hře postoupit dál.
Toť vše;) Teď už je to jen na vás!


Legacy Christmas - Loading

28. září 2009 v 14:35 | Žanettka
Protože tento level postrádá hlavní nabídku, je zde jen jeden načítací screenshot, který se vám zobrazí pouze pokud hru nahráváte nebo když ji dokončíte.

Legacy Christmas

28. září 2009 v 10:55 | Žanettka |  Amatérské levely
Víte, i když Lara možná zabila Sophii Leight, nepohodla se s Kurtisem Trentem či Bouchardem, i když Natle sebrala potomka a tím ji opravdu hodně naštvala... Nic z toho jí nebrání, aby své přátele pozvala na Štědrý den domů a pořádně s nimi oslavila Vánoce. Tak to by byly asi základní informace k příběhu (pokud tedy autorka nějaký příběh ve hře mít vůbec chtěla;)). Hra nás zavede do již zmíněného Lařina sídla, kde budeme potkávat své staré známé (ne)přátele. Už díky tomu je hra velmi, velmi zábavná. Navíc se zde nacházejí vtipné a ne moc těžké hádanky, jenž vám také jistě udělají radost. A na co nesmím zapomenout - protože Arakanga, autorka tohoto úžasného levelu, patří do známého týmu ladycroft, jehož známý projekt Tomb Raider: Legacy zřejmě dobře znáte, nezapomněla Lara v tomto levelu pozvat ani své kamarádky z této hry - krásnou Kreane a důvtipnou Jill Heaton. Arakonze tento level rozhodně chválím. Ještě včera jsem si myslela, že nejlepší amatérský level, který jsem kdy hrála je Summer od Agnes. Po dnešku musím tento názor změnit - u mě vítězí Legacy Christmas. A autorce slibuji, že tento level si zahraju znovu. A bude to ještě mnohem dříve, než na Vánoce! A než o letošním Štědrém dnu přijde Ježíšek, rozhodně si čekání budu krátit hraním této sice krásné, leč naprosto úžasné hry s fantastickou vánoční atmosférou...

Vývojářka: Arakanga
Počet levelů: 1
Herní engine: TR 4
Lokace: nespecifikováno
Nepřátelé: žádní, jenom přátelé=)
Zbraně: žádné, ale Lara si nezapomněla vzít svá pouzdra=)
Herní doba: cca 20 - 30 minut
Úroveň obtížnosti: velmi nízká
Hodnocení Žanettky: 100 % !!!
Myslím, že hraní tohoto fantastického levelu se stane mým vánočním rituálem po mnoho dlouhých let!;)

(Přesměrování na stránku Sakula, je to hned ten první level)
(Protože sama autorka návod nevydala, nebudu to dělat ani já. Jen si hezky lámejte hlavičky=) Každopádně tu najdete několik tipů, které vám jistě pomohou)
(Mnou focené, uvidíte zde účastníky Lařina vánočního večírku)
(Též mnou focené obrázky)

Nové screenshoty z AoD

28. září 2009 v 10:26 | Žanettka |  Novinky
Nafotila jsem pro vás devatenáct obrázku z Angel of Darkness, tentokrát z kratičkého levelu Hřbitov svatého Aicarda. Užijte si je;)

Nový XNA wall

27. září 2009 v 20:56 | Žanettka |  Novinky
Tak se mi zase jednou zachtělo vyrobit nějakou tu XNA tvorbu. Tentokrát jsem zvolila tématiku z filmu. Jak se vám líbí?;)
Skutečná velikost zde.

Aktualizována galerie Lucíka

27. září 2009 v 20:07 | Žanettka |  Novinky
Každý, kdo jakýmkoliv způsobem vytváří obrázky nebo wallpapery je svým způsobem jedinečný. To platí i o Lucíkovi, která mi po dlouhé době k mé velké radosti poslala další z jejích nádherných výtvorů. Do její galerie vstoupíte kliknutím sem.

Summer - Loading screens

26. září 2009 v 17:23 | Žanettka
Když spouštíte hru:

Další nová rubrika

26. září 2009 v 17:16 | Žanettka |  Novinky
Přiznejme si to - tvorba amatérských levelů ke hře Tomb Raider nezanedbatelně patří, ať už jme pro, nebo proti, ať už je sami vytváříme nebo třeba jen hrajeme. Proto jsem se rozhodla, že zavedu novou rubriku s názvem Amatérské levely, kde najdete popis amatérských levelů, které jsem hrála a něco o nich. Protože si myslím, že amatérské levely nejsou jen zábavou pro ty, kdo je hrají, nýbrž i poctou pro ty, kdo chtějí Laře vytvářet její vlastní dobrodružství.

Summer

26. září 2009 v 17:12 | Žanettka |  Amatérské levely

Nádherná hra, která vám ukáže, že dostat se na pláž není vůbec nic jednoduchého. Ocitneme se v jednom z letních sídel Lary, kde mimo jiné má schovanou i starou známou motorku a vydáme se dobrodružnou cestou k pláži. Mezitím poznáme, že cesta mezi Lařinou vilou a mořskou hladinou je dlouhá a že by Lara během ní mohla klidně i umřít ve spárech krokodýlů nebo pádem z vysokého mostu. A nakonec: že vyzbrojit se na pláž neznamená vzít si do tašky ručník a jídlo, ale vyrazit s devítkama kolem stehen, s pořádnou brokádou a plavky schovat za pořádný obleček, za který se nedostanou klíšťata! Tedy alespoň pro naši Laru...

Vývojářka: Agnes
Počet levelů: 1
Herní engine: TR 4
Lokace: nespecifikováno
Nepřátelé: krokodýli, štíři, divoká prasata
Zbraně: Devítky, upilovaná brokovnice
Herní doba: 1,5 - 1 hodina
Úroveň obtížnosti: velmi nízká
Hodnocení Žanettky: 95 %
Je tu pouze jeden level, o to víc je ale propracovanější a zábavnější. Jeho krátkost vám vynahradí nádherné prostředí a Lařina výstroj včetně outfitu. Agnes se při tvorbě levelu velmi snažila a je to opravdu znát. Zatím nejlepší level, jaký jsem kdy hrála.

(Přesměrování na stránky Agnes)
(Kompletní návod se všemi secrety, je z anglické stránky přeložen překladačem, ale dá se použít)
(Mnou nafocené obrázky, ovšem poslední, nepodepsaný je vyfocen stvořitelkou hry)
(Mnou nafocené obrázky)

Jsem ve 4. kole!!!

26. září 2009 v 11:03 | Žanettka |  Novinky
Opravdu hrozně moc, moc, moc děkuji všem, kdo mě svými hlasy poslali v soutěži o kousíček dál, v tomto případě už do čtvrtého kola. Kdybyste měli chvilinku času, byla bych vám ohromně vděčná, kdybyste klikli sem a hlasovali pro mou tvorbu.
Předem moc děkuji!