___________________________________________________________________

TENTO BLOG JE NEAKTIVNÍ. VEŠKERÝ OBSAH JE PŘESUNUT NA WEB


KDE SE MOMENTÁLNĚ NACHÁZÍ MÁ BLOGGERSKÁ PRÁCE.
__________________________________________________________________

Děkuji všem přátelům, spřáteleným blogům a fanouškům za jejich dlouhaletou podporu a přátelství. Nikdy na vás nezapomenu a moc pro mě znamenáte. Budu se na vás těšit na Lařině encyklopedii.

Listopad 2009

Dodatečná odměna od Terky

26. listopadu 2009 v 22:05 | Žanettka |  Od vás
No a protože jsem si mohla přát ještě speciální přání, vybrala jsem si wall. Ovšem téma a zpracování jsem nechala na Terce. Musíte uznat, že to pojala opravdu mistrovsky. Navíc mi mód zaslala i na mail, takže tuto Žanett nejspíš uvidíte i na některých mých XNA tvorbách =)
Mimochodem - jsem to já =)
Opravdu ti moc, moc děkuji, Terko!

Odměny za 1. místo v Extra Vtipné bublině od Terky!

22. listopadu 2009 v 15:57 | Žanettka |  Diplomy a ocenění
Kdysi jsem se zúčastnila u Terky soutěže Extra VB č. 2. Je to už dost dlouho, takže jsem na to samozřejmě tak trochu pozapomněla. O to větší jsem měla radost, když jsem navštívila její blog a našla tam krásná ocenění za můj komentář, protože ten se právě umístil na 1. místě! Vyhrála jsem a stala jsem se Vtipálkem podzimu 2009!=) Díky, Terko, udělala jsi mi ohromnou radost!

Tady je bublina s vítězným komentářem:


Nový, krásný, jedinečný přírůstek do sbírky!!!! (po dlouhé době...)

19. listopadu 2009 v 20:27 | Žanettka
Dnes jsem šla na poštu s obrovským napětím, jelikož jsem věděla, pro co si jdu. Když jsem pak spatřila, jak mi ta paní za přepážkou podává balík přesně té velikosti, jakou jsem čekala, jen jsem zajásala. Domů jsem si totiž nesla přenádhernou a kouzelnou figurku Lary z TR II, figurku, po níž mé srdce zatoužilo okamžitě, jak ji vidělo na fotkách a figurku, kterou budu mít ráda o to víc, protože je předčasným vánočním dárkem od jedné z mých nejlepších kamarádek - Lufíka.

Další krásný wall Nicobasse

19. listopadu 2009 v 11:25 | Žanettka |  Novinky
Je vidět, že Lara Croft je Nicobassovou opravdovou zálibou. Není to tak dlouho, co vyrobil svůj předchozí wall a už tu máme další. Tentokrát opravdu krásný. Jeden z nejhezčí. Celá Nicobassova galerie zde.Figurky Lary z TR V

18. listopadu 2009 v 8:28 | Žanettka
Figurka od Eidos Pewter, velmi pěkně udělaná, vypadá jako z cínu. Velmi originální, je tu ztvárněn Lařin pomník, který můžeme vidět vždy, když spustíme TR: Chronicles.

Figurky Lary z TR IV

18. listopadu 2009 v 8:13 | Žanettka
Toto je socha velká dva metry. Viděla jsem ji na několika fotografiích jak z bytů těch, co jí vlastní, tak z obchodů, kde sloužila samozřejmě k propagaci PC her. Z obrázku její velikost bohužel není patrná. V Čechách se k ní bohužel nedostaneme =(

Figurky Lary z TR III

17. listopadu 2009 v 20:14 | Žanettka
Tahle figurka byla chvíli na delta-shop.cz, ale jak znám tento obchod, i když je v nabídce, nejspíš vám nepřijde, když si ji objednáte... Anebo vám za půl roku napíšou, že ji zrovna nemají. Balení obsahuje Laru, aligátora, zbraně a dioráma. Velikost figurky je 18 cm a její cena se pohybuje mezi 600 - 800 Kč. Výrobcem této série je Toys & Eidos. Série těchto figurek s pohyblivými končetinami a diorámaty se nazývá 6". Na fotkách máte veškeré figurky Lary z TR III z této série.

Od Emingose

17. listopadu 2009 v 10:15 | Žanettka |  Od vás
Emingos vytvořil všem svým SBčkám krásný diplom. Díky, že mezi ně můžu také patřit!

Další z Nicobassových nádherných wallů

16. listopadu 2009 v 15:47 | Žanettka |  Novinky
Nemůžu si pomoct. Tenhle wall mi nepřipadá tak oslnivě krásný jako předchozí, ale má v sobě něco, co mě donutilo ho dát sem a ukázat vám ho. No, po kliknutí sem můžete posoudit sami.


Návody upraveny

16. listopadu 2009 v 10:43 | Žanettka |  Novinky
Protože vaše reakce byly spíš pro obrázkové návody a videonávody, odkazy k textovým návodům jsem smazala =) Myslím, že orientace v obrázkových návodech bude pro vás daleko lepší a pro mě bude zase daleko lepší tyto návody psát =)