___________________________________________________________________

TENTO BLOG JE NEAKTIVNÍ. VEŠKERÝ OBSAH JE PŘESUNUT NA WEB


KDE SE MOMENTÁLNĚ NACHÁZÍ MÁ BLOGGERSKÁ PRÁCE.
__________________________________________________________________

Děkuji všem přátelům, spřáteleným blogům a fanouškům za jejich dlouhaletou podporu a přátelství. Nikdy na vás nezapomenu a moc pro mě znamenáte. Budu se na vás těšit na Lařině encyklopedii.

Červen 2010

Stěhování

18. června 2010 v 20:21 | Žanettka
Ani nevím, co napsat, protože i kdybych napsala tisíckrát promiňte a myslela to ještě tisíckrát upřímněji než teď, taky by to neomluvilo, proč jsem vám vůbec nedala vědět o své neaktivitě a proč už na blogu nepracuju, ani bych se vám vlastně nedivila, kdybyste si mysleli, že jsem umřela.
Zas tak hrozné to ale není.
Důvodem je jednoduchá a prostá věc. Čas (a to není výmluva) a taky trošku nechuť (ano, opravdu). Nechuť k tomu psát jenom o Laře. Dlouho jsem přemýšlela nad možným řešením. Problém byl v tom, že mně se strašně chtělo psát, mít nějaký blog se svými články, ale otázka byla: jaký? Proč mít blog o Laře Croft, když ráda píšu i o jiných věcech? Proč mít těch blogů 50 a ne jen jeden, kde by zkrátka bylo úplně všechno?
A tak jsem se rozhodla, že se přestěhuju. Na novou adresu, která už je funkční, ale než na ní přestěhuju všechno ze všech blogů, bude to zřejmě chvíli trvat. Ale nebojte se. O žádný článek z tohoto blogu nepřijdete. Všechny je poctivě přestěhuju na tu druhou adresu (i když to nebude nic jednoduchého a rozhodně to nebude během chvilky...). Takže, kdybyste snad ještě měli chuť se spřátelit, pokud si myslíte, že vám za to stále stojím, i když jsem vám o sobě nedala takovou dobu vědět, najdete mě na adrese: www.jeanettesworld.blog.cz, kam odteď budu dávat úplně všechno. Tenhle blog ale neruším. Rozhodně ne, dokud z něj nepřendám všechny materiály.
Ten nový blog už - dalo by se říct - funguje, ale je toho tam opravdu malinkato. Převážně je tam TR, možná ještě něco jiného, ale všechno časem přijde.
Takže se ještě jednou omlouvám, že jsem tak dlouho nedala o sobě vědět. Hledala jsem cestu, jak dál se svým blogařením. Snad jsem se rozhodla správně.
P.S. Doposud jsem se nerozhodla, co s designem blogu. Pokud byste snad měli nějaký zbytečný design, který nepotřebujete a byli byste ochotní mi ho poskytnout, budu jedině ráda. Protože mě to... s designy moc nejde.
Tak mi to prosím odpusťte. Snad se nezlobíte, i když na to máte právo.

Vaše Žanett (i když teď už vlastně spíš Jeanette =))
zanett