___________________________________________________________________

TENTO BLOG JE NEAKTIVNÍ. VEŠKERÝ OBSAH JE PŘESUNUT NA WEB


KDE SE MOMENTÁLNĚ NACHÁZÍ MÁ BLOGGERSKÁ PRÁCE.
__________________________________________________________________

Děkuji všem přátelům, spřáteleným blogům a fanouškům za jejich dlouhaletou podporu a přátelství. Nikdy na vás nezapomenu a moc pro mě znamenáte. Budu se na vás těšit na Lařině encyklopedii.

Download

Popisky na sešity 2009/2010

17. září 2009 v 16:19 | Žanettka
Vyrobila jsem nějaké popisky na sešity, které ráda sama používám! Tak doufám, že se vám budou též líbit. Pro letošní školní rok jsem vybrala obrázky z XNA Lara (Pozor: Všechny obrázky NEJSOU moje ale odněkud jinut. Ty, které jsou moje jistě bezpečně poznáte;))
Popisky si můžete jednak stáhnout v Zipu na tomto odkaze a jednak vám je sem dávám zvlášť. Jaký způsob uložení vyberete, to už je jen na vás=)
No a protože jste v komentářích psali, že byste tu rádi měli i nálepky s originálními obrázky TR, dávám sem dva odkazy=)

Odkaz na stažení štítků s obrázky z XNA Lara:

Odkaz na stažení štítků s originálními obrázky TR:

Themes Creator

28. prosince 2008 v 18:13 | Žanettka
Vlastníte telefon značky Sony Ericsson a chcete, aby mu to slušelo? Pak tu pro vás mám unikátní vychytávku! Je to program Themes Creator, který je schopný pro vás vyrobit schéma na přání! Stačí vybrat model telefonu, nahrát obrázky a je to. Samozřejmě ho musíte nejdřív stáhnout a nainstalovat. Poté v menu File vyberte Change Phone a vyberte si váš SE model. No a pak už vám stačí jen si obrázky přizpůsobit velikostem, které tam máte napsané a je to=) Můžete si vyrobit schéma se svým oblíbeným filmem nebo s Larou, zkrátka s čímkoliv chcete. Jo a poznámka: Kdybyste náhodou nenašli váš telefon, zkuste model o jeden stupeň vyšší nebo nižší (např. máte-li SE w890i jako já, tak ten tam právě není, ale fungujou na něj i schémata z modelu w800i). Tak si program užijte! Mému mobilu totiž Lara nebo Kriminálka Miami opravdu sluší!=)

TR pexeso

28. srpna 2008 v 21:37 | Žanettka
Vyrobila jsem pro vás malý dárek, pokud si rádi procvičujete paměť, pak vám hru pexeso doporučuji. Nyní máte možnost zahrát si s naší oblíbenou Larou. Příjemnou zábavu.

Alex C. feat Yasmin K. - The Angel of Darkness

9. srpna 2008 v 18:25 | Žanettka
V rubrice Něco o hře Tomb Raider najdete popis písně i její text. Sem do Downloadu vám ji dávám ke stažení, abyste mohli její kvalitu posoudit sami.
Obrázek by ladycroft.cz

Schémata na mobil - pro vás vyrobená

8. srpna 2008 v 17:25 | Žanettka
Schéma pro Lufíka: Lufík (20 kB)

Kalendáře na rok 2009

28. července 2008 v 19:53 | Žanettka
Vyrobila jsem několik kalendářů pro příští rok. Zatím zde najdete jen dva, na dalších dvou pracuji. Dnes tu máme kalendář TR Underworld a Exkluzivní kalendář s Angelinou Jolie pro fanoušky filmové Lary. Další dva se pokusím přidat v nejbližších dnech. Budou to kalendáře k TR Legend a k TR Anniversary.
Doufám, že se vám tyto dva prozatimní kalendáře budou líbit!

Tomb Raider přáníčka

21. července 2008 v 16:28 | Žanettka
Máte-li chuť někomu poslat opravdu originální přáníčko, pak si nenechte ujít tento download. Přáníčka se též dají použít jako pohlednice.
Užijte si je!
Toto není moje práce.

Rozvrhy hodin

20. července 2008 v 11:05 | Žanettka
I rozvrhy hodin se mi nezdály jako špatný nápad. Doufám, že se vám budou líbit.

Popisky na sešity

20. července 2008 v 11:01 | Žanettka
Vyrobila jsem několik popisků, nebo chcete-li štítků na sešity. Takhle s vámi může být Lara Croft i ve škole! Užijte si je! Doufám, že se vám budou líbit!

Vystřihovánka Lary Croft

20. července 2008 v 10:57 | Žanettka
Pokud jste tvořiví a zruční, pak si jistě stáhněte vystřihovánku Lary Croft. Předem upozorňuji, že na ni není žádný návod, proto si musíte dílečky slepit a poskládat sami. Stavba je náročná a titěrná, ale kdo je obrněn trpělivostí, ten to zvládne. Mluvím ze zkušenosti =). Výsledek pak vypadá opravdu dobře.
Zdrojem downloadu je stránka zelda-fans.com.
 
 

Reklama